Derstagram Akademi Anasayfa

TRIAC – Android Uygulamamız

Udemy – Derstagram Akademi

Derstagram Otomasyon Yazılım Evi , endüstriyel otomasyon ve yazılım alanlarında müşterilerimizin ihtiyaç duydukları makine , sistem gereksinimlerini karşılayacak programları , donanımları ve geliştirmeleri sağlamak için kurulmuştur.

Derstagram Otomasyon Yazılım Evinde endüstriyel otomasyon ve yazılım alanları dışında ürün satışı ve teknik destek hizmetleri , danışmanlık hizmetleri , tamir/bakım hizmetleri de verilmektedir.

Derstagram Otomasyon Yazılım Evi Uşakta kurulmuştur.Uşak Otomasyon ya da Uşak Endüstriyel Otomasyon anlamında ihtiyaçlara cevap verecek niteliktedir.Uşak ilindeki tüm makine , plc programlama , makine revizyonu işleri başta olmak üzere Ege bölgesi endüstriyel otomasyon firmaları arasında da öne çıkacak ve çözüm üretecek firma niteliğindedir.

Türkiye Endüstriyel Otomasyon Sektöründe yaşanan gelişmeler ve ülke olarak sürekli ileri gittiğimiz bu dönemde dışa bağımlılığı azaltarak , kendi çemberimizde sorunların çözümü ve arge tabanlı iyileştirmeler hakkında güçlü fikirlere ve vizyona sahibiz.

Derstagram Akademinin kurucusu olarak oradan aldığımız güç , bilgi ve hayallerimizin ışığında ülkemize katma değeri yüksek projeler katmak adına yola çıkmış bulunmaktayız.

Eğitimin ve bilginin önemine , gücüne tüm kalbimizle inanıyor olup bu hayatta paradan daha değerli kavramlar , değerler olduğuna inanıyoruz.

Ve ancak güzel ve güçlü işleri bu şekilde tamamlayıp , tekrara düşmeden çağı yakalayarak ve geleceği öngörerek kendimizi ileri noktalara taşıyabileceğimizi biliyoruz.

Endüstriyel otomasyon projeleriniz , yazılım gereksinimleriniz , ürün tedarik ya da teknik destek talepleriniz ve eğitim ihtiyaçlarınız adına bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımızla

Derstagram Akademi sayfamızı ziyaret edebilir ve ücretsiz olarak eğitimlerden faydalanabilir , döküman indirebilirsiniz.

Derstagram Akademi Ana Sayfası : www.derstagram.com

Geçmişimiz

Derstagram Akademi temelinde Elektrik Elektronik , Otomasyon ve Yazılım alanlarında durmadan bilgi üreterek dileyen herkese yardımcı olabilmek ve çağı yakalayabilmek ve geleceği doğru okuyarak bilginin önemine ve gücüne inanan bir kuruluştur.

Derstagram Otomasyon Yazılım Evi ise otomasyon ve yazılım ekibimiz tarafından yapılan projeleri anlatmak , sizlere referans olarak yol göstermek ve yine projeler alarak bunları tamamlamak adına kurulmuştur.

Gelecek Adına

Derstagram Otomasyon Yazılım Evi olarak projelerinize destek olmak , ekip olarak projelerinizi tamamlamak istemekteyiz.

Bizimle irtibata geçerek otomasyon , yazılım projeleriniz hakkında destek alabilir , ürün desteği konusunda bilgi alabilir ve daha fazla birçok konuda görüş bildirebilirsiniz.